E TİCARETE NASIL BAŞLANMALIDIR

Öncelikle pazarlamak istediğiniz ürün ve hizmeti belirlemelisiniz.

Satılacak ürün ile alakalı olarak bir fikre sahip değilseniz e-ticaret sektöründe şirket açmadan önce buna karar vermelisiniz ve pazar araştırması yapmalısınız. Online olarak açacak olduğunuz bu mağazayı fiziki biçimde açtığınızı düşünerek hareket etmelisiniz. Ürünlerinizi gerçek hakedişi ile satmak için uygun maliyetler ile tedarik etmeniz gerekir aksi takdirde başarılı olma şansınız düşük olacaktır

İyi bir yazılım kuruluşu, iyi bir gelir , iyi bir geri dönüş demektir. Bu sebeple seçtiğiniz kurumun kurumsal olması ve E-ticaret sayfanızın müşterileriniz tarafından rahat ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilmeleri açısından çalışmalar yapması önemlidir. Hanzen Yazılım bu konuda bütün banka anlaşmaları ve e-ticaret sayfanızı dijital dünyaya kurumsal bir şekilde açmakta ve müşterilerinize kurumsal bir görünüm, rahat ve güvenilir bir alışveriş ortamı sağlamaktadır. E ticarete başladığınızda ilk yapacağınız şey stoklu mu stoksuz mu çalışacağınız , stoksuz çalışmanız için hanzen yazılım olarak, firmamımıza iş ortaklığında bulunan dropshipping firmalarını tercih edebilirsiniz. Bu firmalar stoklarınızı sizin yerinize depolayıp göndermektedir.

E ticaret sitenizin güçlü bir altyapıya neden sahip olması gerekmektedir

E ticaret ile ilgililenen kişilerin ve kuruluşların , güvenilir bir altyapıya sahip e-ticaret sitesi açması gerektiğini biliyor olması gerekir. Hanzen Yazılım bu konudada sektörde önde gelen firmalardan biri olarak, profesyonel bir e-ticaret sitesi kurmanızı sağlıyor. Üstelik e-ticaret sitenizi açtığınızda hosting, domain, site güvenliği, SEO, pazarlama araçları ve çok daha fazlasını da ücretsiz olarak sunuyor. Hanzen yazılım Aylık ödeme planlarıyla  bir e-ticaret sistemi ile birlikte mağaza verilerini girebileceğiniz, ürün ekleyebileceğiniz ve siparişleri yönetebileceğiniz yönetici paneline erişmenize sağlar.

Reklam ve Tanıtımlarınıza önem vermelisiniz

E ticaret konusunda başarılı olmanız için düzenli reklam ve tanıtım yapmanız önemlidir. Hanzen Yazılım Google, İnstagram ve Facebook reklamları konusunda yeterli bilgi ve birikime sahiptir. E-ticaret dünyasında yeni müşteri kazanmak ve satışlarınızı arttırmak konusunda gerek site içerisinde yapacağınız kampanyalarla gerekse online reklam ve mailing çalışmalarıyla kendinize sağlam bir yer edinebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

E-ticaret Lider Firması Hanzen Yazılım

0850 840 16 85

İstanbul , İzmir , Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla

.